Antik JH

ÚVOD AKTUALITY O ANTIKU JH JAK NAKUPOVAT KATALOG VYHLEDÁVAT VÝKUP KONTAKT


ÚVOD > O ANTIKU JH

O ANTIKU JH:

Jiří Hejtmánek foto

Jmenuji se Jiří Hejtmánek a jsem provozovatelem Antiku JH.

Podnikám na základě živnostenského listu č.j.: ŽIO/ 47667/2005/ ZACH
Event.č.: 310001-523785753
IČO : 16878299
Obchodní činnost vykonávám bez kamenného obchodu.

Ve světě starožitností se pohybuji již řadu let. O umění jsem se začal zajímat již ve studentských letech. Od roku 1977 do 1992 jsem pracoval na rekonstrukcích památkových objektů, jako je např. Clam-Gallasův palác v Praze a na rekonstrukci Trojského zámku, kde jsem zajišťoval mimo jiné zadávání a přejímku restaurátorských prací i nových výtvarných návrhů. V letech 1993-2005 jsem se aktivně zabýval sběratelskou činností. O roku 2006 se věnuji starožitnostem na plný úvazek, na profesionální úrovni.

V devadesátých letech jsem, za účasti antikvariátu Ztichlá klika v Betlémské ulici v Praze, uspořádal výstavu obrazů Karla Molnára, z děl z mé sbírky. V současnosti pravidelně vystavuji na veletrzích starožitností Antique.

Specializuji se především na obrazy, kresby a jejich prezentování. Z tohoto důvodu mám v nabídce i velké množství obrazových rámů. Mezi další oblasti mého zájmu patří především perské koberce, plastika, design, fotografie a sklo.

Webové stránky Antik JH vznikly v roce 2008. Od jejich počátku, prošly stránky řadami úprav, v zájmu rozšíření nabídky a doufejme i k Vaší spokojenosti.

Naší snahou je poskytovat kvalitní umělecké a starožitné předměty sběratelům i všem ostatním milovníkům výtvarného umění.