Antik JH

ÚVOD AKTUALITY O ANTIKU JH JAK NAKUPOVAT KATALOG VYHLEDÁVAT VÝKUP KONTAKT


ÚVOD > JAK NAKUPOVAT

JAK NAKUPOVAT:


Objednávka

V případě, že se rozhodnete ke koupi některé z položek, proveďte prosím objednávku prostřednictvím objednávkového formuláře po kliknutí na tlačítko Objednat v detailu předmětu.
Objednávací formulář ukázka

V objednávkovém formuláři budete požádáni o vyplnění Vašich kontaktních údajů. Kontaktní údaje slouží výhradně pro vyřízení objednávky a nejsou v žádném případě poskytovány třetím stranám, ani nejsou dlouhodobě uchovávány.

V případě, že si budete přát zboží nechat zaslat, uveďte do pole "Poznámka" v objednávkovém formuláři i dodací adresu. Do tohoto pole uveďte také jakékoli další informace, které si nám přejete v souvislosti s objednávkou sdělit.

Po odeslání objednávky, kliknutím na tlačítko "Odeslat", Vás budeme během 24 hodin kontaktovat, prostřednictvím Vámi uvedených kontatkních údajů. V rámci tohoto kontatku dojde k potvrzení objednávky a domluvíme se na detailech objednávky, jako jsou čas a způsob převzetí, platba apod.

V závislosti na Vašich preferencích můžete objednávku provést také přímo, pomocí emailu, SMS nebo telefonicky. V takovém případě v objednávce uveďte: kód položky, stručný popis, cenu a eventuelně i rozměr.


Převzetí a doprava

V Praze doručím objednaný předmět bez navýšení ceny. Mimo Prahu zasílám na dobírku, v tom případě se cena navyšuje o poštovné a balné. Cena za dopravu se odvíjí od aktuálního ceníku České pošty a vlastností konkrétního předmětu.


Platební podmínky

Cenu zboží a případné náklady spojené s dodáním zboží může kupující uhradit následujícími způsoby:
  1. v hotovosti při osobním převzetí
  2. v hotovosti na dobírku v místě určeném kupujícím v objednávce
  3. bezhotovostně převodem na účet prodávajícího pouze v případě zaslání zboží do zahraničí, tj. mimo Českou republiku, a to pouze po předchozí domluvě s prodávajícím

Elektronická evidence tržeb

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Obchodní podmínky

Kompletní obchodní podmínky jsou ke stažení v PDF zde: Obchodní podmínky